Generalny wykonawca

Firma MAO COMPANY Generalny wykonawca Warszawa istnieje na Warszawskim rynku od wielu lat. Od zawsze przyświecała nam tylko jedna idea, używać swoich umiejętności w taki sposób, aby na twarzach klientów malował się uśmiech. Dlatego też nigdy nie oddaliśmy do użytku domu, który nie spełniał naszych najsurowszych standardów. Jako firma zajmujemy się przede wszystkim kompleksowym budownictwem z zakresu klienteli indywidualnej, jak również realizujemy projekty zakrojone na większą skalę, takie jak osiedla domów segmentowych lub osiedla bliźniacze. Nasi pracownicy charakteryzują się sumiennością wykonywanych poleceń, a także terminowością i uczciwością, dzięki temu ufamy sobie wzajemnie, a wszystkie inwestycje oddawane są w wyznaczonym terminie z zachowaniem wszelkich norm estetycznych oraz norm bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdują się również takie pozycje jak wykańczanie domostw pod tzw. Klucz oraz zagospodarowywanie terenów zielonych dookoła posesji. Jesteśmy więc świetnym wyborem dla tych z Państwa, którzy cenią sobie szybkie i kompleksowe usługi, w których Wy zapewniacie głównie środki finansowe oraz niezbędne do budowy domu formalności takie jak przyłącza budowlane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku istnieją dziesiątki ofert podobnych do naszej, ale wierzymy, że dobro przyciąga dobro, a klienci, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług są naszą najlepszą wizytówką. Korzystamy wyłącznie z surowców budowlanych znanych producentów, a wszelkie prace z użyciem sprzętu realizujemy wyłącznie używając maszyn najwyższej jakości, ponieważ wiemy, że w budowlance istnieje zasada iż, jeśli coś może pójść nie tak, prawie na pewno tak będzie.

Tylko doświadczeni specjaliści wiedzą, że żeby wyeliminować ten pierwiastek, wszystko należy sprawdzać po kilka razy tak, jakby nigdy wcześniej się tego nie sprawdzało. To kolejny z pryncypiów naszej firmy. Solidność dla budowniczego jest tym, co wyróżnia go na tle ludzi, którzy wiedzą co najwyżej, ile cegieł są na raz w stanie unieść. U nas nie ma pracy po łebkach, a wszystkie czynności wykonane niestarannie poprawiamy aż do osiągnięcia perfekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań, do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozdrawiamy i liczymy na owocną i udaną współpracę.

W naszej ofercie znajdują się wszelkie prace z zakresu budownictwa w tym: budowanie domów jednorodzinnych, budowanie domów segmentowych, budowanie domów bliźniaczych, a także zagospodarowywanie terenów zielonych na posesjach. To w kwestii stricte budowalnej. Możemy jednak pomóc również w doborze odpowiedniej działki budowlanej dostosowanej do Państwa potrzeb, możemy także pomóc w doborze odpowiedniego projektu przy okazji wyłuszczając wszystkie jego wady i zalety pod kątem Państwa oczekiwań, a także przejąć część obowiązków biurokratycznych, których podczas budowy domu nie brakuje. Weźmy na przykład całą dokumentacje budowlaną, w którą musicie włączyć geodetów oraz członków zarządu danym obszarem administracyjnym. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dowolny projekt budowlany, zarówno tworzony na życzenie, jak i odkupiony od architekta. Umożliwiamy również prace ekspresowe, dom jednorodzinny jesteśmy w stanie wykonać w około osiem miesięcy, jeśli oczywiście nie nastąpią po drodze jakieś niesprzyjające czynniki niezależne od nas.

Budowane przez nas domy jesteśmy w stanie oddać w jednym z trzech stanów: surowym, deweloperskim oraz pod klucz, czyli gotowym do zamieszkania, jeśli taka będzie Państwa wola. W skład naszej oferty budowlanej wchodzą wyłącznie najwyższej klasy surowce, ponieważ żadna szanująca się firma budowlana nie da gwarancji na dom budowany z kiepskiego budulca. Również sprzęt, którego używamy jest najlepszy w swojej klasie i pochodzi wyłącznie od wiodących producentów. Dysponujemy także własnymi kontenerami mieszkalnymi, a także kontenerami na gruz, więc prace budowlane naszej firmy przebiegają sprawnie i nieprzerwanie tak, byśmy mogli ukończyć projekt w umówionym terminie. Jesteśmy samowystarczalni od fundamentów aż po komin waszego przyszłego domu, więc nie będziemy potrzebować, żebyście Państwo „pojechali nam po wałek do malowania”.

Jeśli macie Państwo do nas jakieś nietypowe pytania lub zastanawiacie się, czy będziemy w stanie zrealizować Państwa nietypowy projekt, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną, a obiecujemy, że rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości. Wierzymy jednak, że nie ma takiej rzeczy, której nie bylibyśmy w stanie dla Państwa zrobić. Oczywiście z zakresu prac budowlanych! Pozdrawiamy i liczymy na owocną współpracę, z której zadowolone będą obie strony.

Marzy Wam się własny dom, ale oferta na rynku mieszkaniowym nie spełnia Waszych oczekiwań? A może Wasz wymarzony dom jeszcze nie powstał i chcecie wcielić w życie swój własny pomysł? W tym czy innym wypadku generalny wykonawca warszawa jest do waszej dyspozycji. Specjalizujemy się w budowie domów segmentowych oraz jednorodzinnych. Na swoim koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów. Cechują nas: dbałość o detale, profesjonalizm oraz fachowy sprzęt, dzięki któremu jakość naszych projektów zawsze stoi na najwyższym poziomie. Generalny wykonawca Warszawa MAO COMPANY spełnia marzenia o własnym lokum nieprzerwanie od ponad dekady. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów przez co zaufały nam już setki klientów. Budowa domu wymaga od generalnego wykonawcy Warszawa wielkiej dokładności oraz dogłębnej znajomości tematu, ponieważ jeden mały błąd może skończyć się tragedią. Z tego względu zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania nas na swego generalnego wykonawcę Warszawa, przez co będzie mogli cieszyć się swoim własnym domem w rozsądnej cenie.

W czym generalny wykonawca wyróżnia się na tle konkurencji? Przede wszystkim solidnością wykonania oraz krótkim czasem realizacji zleceń, ale także indywidualnym podejściem do klienta oraz zależnym od klienta doborem budulca. Zatrudniając nas, możecie dowolnie ingerować w każdy element domu tak długo, abyśmy ostatecznie razem osiągnęli rezultat, o którym zawsze marzyliście. Drewniane schody, a może ogromny kominek? Strzeliste okna albo przytulne i zaciszne poddasze, na którym zamieszkają Wasze dzieci? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zadzwonić do generalnego wykonawcy Warszawa i wspólnie stworzyć z nami dom swoich marzeń. Pamiętajcie, by nigdy nie odkładać swoich marzeń na później, ponieważ życie ma się tylko jedno i warto przeżyć je na swoich własnych zasadach. Skontaktujcie się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Jeśli chodzi o budowanie bezpiecznego kąta na całe życie, nie mamy sobie równych. Przekonajcie się już dziś i zobaczcie, jak wiele możemy dla Was zrobić. Tylko w ten sposób będziecie naprawdę zadowoleni z miejsca, w którym przyjdzie Wam mieszkać.