Montaż konstrukcji stalowych

Nasza firma zajmuje się między innymi montażem konstrukcji stalowych. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkich wykwalifikowana kadra pracownicza, która ma za sobą lata doświadczeń i setki zrealizowanych projektów, a czy jest coś innego, co tak naprawdę liczy się w przypadku precyzyjnych prac, niż doświadczeni ludzie i materiały najwyższej klasy? Wydaje nam się, że jest to przynajmniej „dobry początek”.

Choć w naszym przypadku nie ma mowy o żadnych początkach, gdyż zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych od przeszło dekady. Dzięki nowoczesnemu i prestiżowemu zapleczu produkcyjnemu, jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania nawet w przypadku wyjątkowo wymagających klientów. Zapewniamy wsparcie począwszy od samego projektu, a skończywszy na oddaniu gotowej konstrukcji, nie ważne, czy będzie to rurociąg czy ogromna hala przemysłowa. Do wszystkich naszych zleceń podchodzimy z wielką skrupulatnością i precyzją, dzięki czemu zaufały nam już setki zadowolonych klientów.

Możemy pochwalić się wysoce wykwalifikowanym zespołem osób zarządzających jak również wieloma doświadczonymi brygadami monterskimi. Dysponujemy ponadto profesjonalnym sprzętem oraz taborem maszyn budowlanych w skład których wchodzą: dźwigi, wysięgniki teleskopowe, ładowarki oraz podnośniki nożycowe, które umożliwiają montaż poszczególnych części konstrukcji takich jak belki, dźwigary i słupy oraz dodatkowe elementy specjalistyczne jak stężnie, łączniki oraz wymiany.

Wszelkie prace montażowe jesteśmy w stanie wykonywać w systemie dwuzmianowym tak, by roboty szły gładko i szybko. Montowane przez naszych pracowników konstrukcje spełniają wszystkie obecnie obowiązujące normy i posiadają wymagane atesty oraz charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością oraz bezwzględnym bezpieczeństwem.

Do wszystkich powierzonych nam projektów podchodzimy z ogromną pieczołowitością oraz terminowością, angażując przy tym wszystkie podówczas dostępne zasoby ludzkie, tak by zawsze zdążyć w umówionym terminie. W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź chęci współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.