Montaż magistrali wodociągowych

Firma MAO COMPANY może pochwalić się uczestnictwem w kilku montażach i licznych renowacjach magistral wodociągowych na terenie całej Polski. Dzięki partnerstwu z największymi polskimi firmami zajmującymi się tego typu robotami ziemnymi takimi jak:  TERCOR, INTOP WARSZAWA, SBB ENERGY OPOLE, MOSTOTAL KIELCE, czy RG INŻYNIERIA, jesteśmy jedną z nielicznych firm biorących bezpośredni udział w tego typu przedsięwzięciach. Być może nie wszyscy wiedzą, że magistrala wodociągowa jest rurą o średnicy przynajmniej 250 mm i jest głównym kanałem wodnym od którego odchodzą tak zwane przyłącza.

Magistralę kanalizacyjną montują tylko zobligowane do tego instytucje Państwowe bądź prywatne za określoną zgodą wypływającą z ramienia państwowego lub samorządowego. Jednak my, będąc partnerami wiodących na rynku firm wygrywających przetargi na tego typu budowy, mieliśmy zaszczyt brać udział w tego typu inwestycjach. Dzięki sztabowi wykwalifikowanych ekspertów jak również imponujących rozmiarów taborowi maszyn ciężkich byliśmy w stanie podjąć się takiego zadania.

Firma MAO COMPANY to pewność, że wszelkiego rodzaju instalacje gabarytowe, których się podejmujemy, będą wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Skoro podjęliśmy się kilku montaży oraz kilkunastu renowacji magistral wodociągowych, niezaprzeczalnym faktem jest to, że można nam powierzyć nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zadania. Tych z Państwa, którzy zainteresowani są współpracą z nami lub zleceniem nam jakiegoś zadania z dziedziny robót ziemnych lub montaży konstrukcji stalowych, zapraszamy do kontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną.

Pamiętajcie, że firma MAO COMPANY, to solidność budowana przez lata i dokładamy wszelkich starań by stale dostawać do swoich własnych wygórowanych standardów. W razie jakichkolwiek pytań, nasi ludzie rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości i zachęcą do współpracy z jedną z wiodących na rynku firm z zakresu sektora usługowego.