Montaż przyłączy kanalizacyjnych

Firma MAO COMPANY ma zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie konkurencyjną ofertę montażu przyłączy kanalizacyjnych. Jeśli są Państwo właścicielami nowo powstałej nieruchomości, ta oferta jest właśnie dla Was. Kwestię podłączenia nieruchomości do sieci kanalizacyjnej reguluje bezpośrednio ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

Główna zasada brzmi następująco: urządzenia kanalizacyjne należą do przedsiębiorstwa kanalizacyjnego i to ono musi o nie dbać, ale już przyłącze leży w gestii właściciela posesji i może on zwrócić się do przetwórstwa, aby ono zajęło się przyłączeniem do kanalizacji albo może zwrócić się do naszej firmy i otrzymać nieporównywalnie korzystniejszą ofertę. Firma MAO COMPANY od wielu lat zajmuje się instalacją przyłączy dla klientów indywidualnych i firm. Charakteryzuje nas dbałość o detale i najniższe ceny na rynku. Formalności związane z montażem przyłącza ciągną się nieraz tygodniami.

Wybierając naszą firmę skrócicie Państwo ten czas do minimum i będziecie mieli Państwo pewność, że żadna biurokracja nie wedrze się na teren budowy. Dysponujemy obszerną flotą maszyn ciężkich dzięki którym praca przebiegnie sprawnie i bez przeszkód, a za sprawą obszernych zasobów ludzkich i dwuzmianowego systemu pracy nie będzie mowy o żadnych opóźnieniach. Martwi Państwa poszukiwanie dobrego geodety, a może nie jesteście pewni, którego projektanta wybrać? Spokojna głowa, wyręczymy w tym Państwa.

Firma MAO COMPANY, to jedyne czego potrzebujecie, by wasza nieruchomość została podłączona do kanalizacji. Dzięki umowom partnerskim wielkimi firmami zajmującymi się między innymi robotami ziemnymi takimi jak: TERCOR, INTOP WARSZAWA, SBB ENERGY OPOLE, MOSTOTAL KIELCE, czy RG INŻYNIERIA, dysponujemy doskonałym zapleczem, by montaż przyłącza kanalizacyjnego przebiegł gładko i bez przeszkód. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości skontaktujcie się z nami drogą mailową bądź telefoniczną, a obiecujemy, że nie będziecie zawiedzeni. Pamiętajcie, że zlecając nam budowę przyłącza kanalizacyjnego, możecie tylko zyskać.