Prace montażowe

Nasza firma przeprowadza wszelakie prace montażowe, specjalizujemy się w montażach obiektów gabarytowych takich jak magistrale wodociągowe, przyłącza wodociągowe, a nawet montaże przęseł mostów. Posiadamy obszerną flotę maszyn ciężkich, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać małe prace montażowe, takie jak postawienie rusztowania na terenie budowy, jak również te poważniejsze w stylu zamontowania silosu na terenie dużych ośrodków produkcyjnych. Nie boimy się żadnych, nawet tych zakrojonych na wielką skalę prac od największych kontrahentów.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: montaże przyłączy kanalizacyjnych przy użyciu maszyn ciężkich na terenach aglomeracji miejskich jak również poza nimi. Dzięki sztabowi wykwalifikowanych pracowników przeprowadzamy także montaże oraz naprawy przestarzałych lub uszkodzonych magistrali kanalizacyjnych na terenie Warszawy oraz poza nią. Montujemy także przemysłowe kotły ciepłownicze o wysokiej wydajności w największych węzłach elektrociepłowniczych na terenie całej polski. Pracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak również wykonujemy podwykonawstwo takich firm jak INTERCOR, INTOP WARSZAWA, SBB ENERGY OPOLE, MOSTOTAL KIELCE, czy RG INŻYNIERIA.

Dzięki temu pośrednio bierzemy udział w największych przetargach na terenie całego kraju. Nie znaczy to jednak, że nie współpracujemy z klientem indywidualnym przy większych prywatnych przedsięwzięciach. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia zakresu prac i wycenienia takiej współpracy. W przypadku nietypowych zamówień konieczne będzie uprzednie umówienie daty montażu tak, by wszystko poszło zgodnie z planem i z zachowaniem najwyższych standardów.

MAO COMPANY, to doświadczenie i pewność, że wybierając nas dokonujecie Państwo słusznego wyboru, który w przyszłości zaowocuje piękną i opłacalną dla obu stron współpracą. Skontaktujcie się z nami drogą telefoniczną lub mailową i zacznijmy działać wspólnie. Sprawdźcie, Państwo, również naszą bliźniaczą stronę na której oferujemy wynajem powierzchni sypialnianych oraz wypożyczalnie samochodową.