Prace spawalnicze

Nasza firma wykonuje prace spawalnicze zarówno w naszej pracowni, jak i u klienta. Wszystko zależy od zamówionej usługi. W przypadku zamówienia na duży obiekt, optymalnym rozwiązaniem jest stworzenie go w naszej pracowni, a następnie dostarczenie gotowego produktu wprost do klienta. Jeśli jednak doszło do nagłego wypadku takiego jak wyłamana krata antywłamaniowa, lub oberwanie się drzwi garażowych, śpieszymy z pomocą wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Specjalizujemy się w spawaniu wszelkiego rodzaju zawiasów, nie ważne: do drzwi, furtek, bram, futryn, czy krat.

Spawamy także wszelkie elementy maszyn takie jak mosty napędowe, ale nie ograniczamy się jedynie do usług przewidzianych w spisie. Wykonujemy także projekty na zamówienie oraz projekty gabarytowe. W przypadku prac na zamówienie konieczne jest uprzednie ustalenie daty wykonania zlecenia, by wszystko odbyło się zgodnie z planem. Podejmujemy się spawania wszelkich metali do tego stworzonych czyli między innymi stali i aluminium. Zakres naszych prac obejmuje wszystkie dzielnice Warszawy oraz miejscowości do niej przyległe. Produkcja projektów na zamówienie odbywa się najczęściej w naszej doskonale wyposażonej pracowni. Dzięki temu macie, Państwo, pewność, że każdy powierzony nam projekt wykonamy z należytą starannością i dbałością o detale. Będą doświadczoną w usługach spawalniczych firmą, posługujemy się wyłącznie wysokiej klasy oprzyrządowania. Nasz doświadczony personel, korzystając z wysoce wyspecjalizowanego parku maszynowego, są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty naszych klientów.

Sposób spawania dostosowujemy do materiału z jakim przyjdzie nam pracować. Do grubszej stali używamy migomatu, do cieńszych i szlachetniejszych materiałów używamy tak zwanego tiga, który wymaga nie lada precyzji i pewnej ręki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zarówno w kryzysowych sytuacjach, jak i do zaplanowanych wcześniej prac na zamówienie. Dzięki sztabowi specjalistów w usługach spawalniczych, macie Państwo pewność, że każde powierzone nam zlecenie wykonamy z pieczołowitością oraz dbałością o szczegóły.